PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547880}

Paradox

7,2 579
ocen
7,2 10 1 579
Paradox
powrót do forum serialu Paradox

Ja chcę więcej!!!!!!

ocenił(a) serial na 10

I to szybko!!! Niech się inne seriale schowają,a zwłaszcza przekombinowany FF. Zawsze zastanawia mnie po co kręcić i oglądać serial w którym po 2,3 odcinkach wiesz o co chodzi a często możesz przewidzieć co bohaterowie powiedzą lub zrobią za chwilę. Tu na szczęście nic takiego nie ma miejsca. Paradox to prawdziwy unikat, po 5 odcinkach nie zna się rozwiązania, możliwe są różne opcje. No i nie raczy widza nadmierną ilością życia prywatnego bohaterów, tylko niezbędna ilość. Naprawdę mam nadzieję że będzie tego więcej, im szybciej tym lepiej :)

kerrowyn

Też chciałabym więcej. Mam nadzieję, że dr King jakoś przeżył. Bez niego to już nie byłoby to samo.

ocenił(a) serial na 7
kerrowyn

Niestety jak to zwykle bywa w przypadku ciekawych seriali Paradox dostał cancela i nie będzie drugiego sezonu. Jak wyczytałem serial miał zbyt małą oglądalność, co szczerze mnie dziwi. Niektórym naprawdę nie można dogodzić.

reese

Dlaczego.... przecież świetnie się oglądało :p

ocenił(a) serial na 7
pixi222

Brytyjskie filmy są niedoceniane.

ocenił(a) serial na 5
reese

Serial nie był specjalnie odkrywczy. Od tradycyjnych filmów o detektywach różnił się tylko tym, że zamiast rozwiązywać zagadki tego co już się wydarzyło, oni rozwiązywali te, które dopiero nadejdą. Nie przekonał mnie tak poróżniony zespół ludzi, którzy przy każdej możliwej okazji skakali sobie do gardeł. Trudno mi uwierzyć, by w takiej atmosferze mogli cokolwiek rozwiązać.
No i zamiast jakiś odpowiedzi skąd, po co i dlaczego co rusz starano się, na siłę wepchnąć rozważania na temat boga. Angole są naprawdę aż tak religijni, aby we wszystkim czego nie rozumieli doszukiwać się boskiej interwencji?

ocenił(a) serial na 7
acidity

Po takim czasie już nie bardzo pamiętam ale oni tam się jakiegoś tunelu podprzestrzennego doszukiwali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones