PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140832}

Naga prawda o miłości

The Truth About Love
5,8 7 221
ocen
5,8 10 1 7221
Naga prawda o miłości
powrót do forum filmu Naga prawda o miłości

Film obejrzałem pewnej nocy,gdy nie mogąc zasnąć trafiłem na to cudo o jakieś 1 czy 2 w nocy na TVP 1 i zacząłem oglądać z myślą, że łatwiej będzie mi zasnąć przy jakimś nudnym filmidle.

Niestety,ani nie zasnąłem ani film nie jest tylko nudny. Jest wręcz przerażająco słaby. Najważniejsza rzecz w komediach romantycznych czyli scenariusz tutaj leży i kwiczy. Koniec filmu da się przewidzieć w ciągu pierwszych 15-20 minut, nic tutaj nie zaskakuje, nic nie jest odkrywcze. Postacie wręcz są napisane tak banalnie jak tylko się da (zły mąż,uroczy przyjaciel..), zaś dialogi to jedna wielka przeciętność.


Niestety,nic dobrego nie da się powiedzieć też o aktorstwie,praktycznie wszyscy grają na jednej minie (szkoda,że wszyscy główni bohaterzy grają jak manekiny-rozumiem już dlaczego p.Love Hewitt/Alice, Scott/Archie albo p.Mistry/Sam nie zrobili jakiejś szczególnej kariery). Jedynymi postaciami,które choć trochę się starają w miarę zagrać to p. Katić oraz trener tego piłkarza.

Jednym słowem,nie polecam nikomu,kto nie lubi filmów na poziomie IQ 20. Głupia,beznadziejnie napisana i zagrana,siermiężna i przewidywalna komedia romantyczna jakich wiele.

2/10

Pozdrawiam
X

ocenił(a) film na 1
Xorrez

Z każdą minutą filmu spadała moja ocena, w 52 minucie poddałam się z ulgą.

1/10
Pozdrawiam XYZ.

ocenił(a) film na 3
Xorrez

Zgadzam się z opinią. Banał poganiany schematem posmarowany średnim żeby nie powiedzieć (w niektórych przypadkach) miernym aktorstwem.

Film tylko dla połykaczek gatunku a i na tym polu produkcja niczym się nie wyróżnia.
Ogółem słabizna bez polotu.
3/10

ocenił(a) film na 2
Xorrez

Podziwiam, że chciało Ci się pisać tyle o takim beznadziejnym filmie. Zgadzam się też z opinią - dzungo - na jakieś pół godz przed końcem dawałam 4 punkty na 10 min przed końcem 3, a wraz z zakończeniem doszłam do 2 choć nie wiem czy tak naprawdę nie powinnam dać 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones